Diskuzní téma - Inline Stezky

Titulek: Město, lokalita, případně název stezky Vložil: Vaše jméno či přezdívka Datum: 27.06.2010

Zkusili jste novou inline stezku a doporučili by jste ji i ostatním? Využijte možnosti naší diskuze a založte zde nové téma. V příspěvku popište Vaši zkušenost s danou stezkou. Můžete zmínit klady, či zápory, potřebnou úroveň bruslařských dovedností apod. Děkujeme za dodržování stylu pro lepší přehlednost.

Titulek: IN LINE VSETÍNSKÁ BEČVA Vložil: Mikšo Datum: 17.05.2011

VSETÍNSKÁ BEČVA (18.48 km)
Výstavba cyklostezky Bečva ze Vsetína do Velkých Karlovic je v plném proudu již od roku 2009. Asflatový povrch začíná u fotbalového stadionu ve Vsetíně dále pokračuje přes Janovou, Hovězí, Huslenky, Halenkov do Nového Hrozenkova k Balatonu. Hned na několika úsecích až do Velkých Karlovic se pracuje. Jednou ze zajímavostí této trasy je také realizace přibližně kilometrového úseku u přírodní nádrže poblíž města Karolinka, kde realizátoři použili speciální ekologický materiál, který nenajdete nikde jinde v České republice.

Titulek: Re: IN LINE VSETÍNSKÁ BEČVA Vložil: Lenka Datum: 21.07.2011

Trasa je již sjízdná i z Velkých Karlovic, za Karlovicemi je nutné jet asi 500 m po hlavní silnici, než se dá napojit znovu na cyklostezku. Zmíněnou zajímavost (speciální ekologický materiál) jsem pohledem vyhodnotila jako pro bruslaře nesjízdný, takže jsem ho raději objela po hlavní silnici - nebo se pletu a dá se po něm jet? Jinak je trasa kvalitní, hladký povrch, občas se objeví pár kamínků - pozor na ně! Pro méně vytrénované bruslaře je lepší jet směrem od V. Karlovic na Vsetín (je to celou dobu z kopce). Když dojdou síly, je možné vrátit se zpět do Karlovic nebo do Vsetína vlakem (má i speciální oddíl pro jízdní kola, kdyby vás doprovázel cyklista).

Titulek: Re: IN LINE VSETÍNSKÁ BEČVA Vložil: Klára Datum: 14.08.2019

Velké Karlovice - od kruhového objezdu až do Ústí (před Vsetín) pěkná bruslostezka. (dál pokračuje do Vsetína, ale nejela jsem tam) Mezi Karlovicemi a Novým Hrozenkovem několikrát nutno přejet přes hlavní silnici. Je to kvalitní bruslo/cyklostezka. žádné kořeny.pěkný asfalt.

Titulek: Rožnovská Bečva Vložil: Mikšo Datum: 17.05.2011

Valašské Meziříčí - Rožnov pod Radhoštěm (11.438 km)
Trasa po nové asfaltové cyklostezce podél řeky Bečvy. Většinou vede ve stínku pod stromy, což je v létě příjemné. Na bruslích se pohodlně dostanete až na Dolní Bečvu - což je 17km. Vsetínská a Rožnovská cyklostezka jsou ideální pro kolečkové nadšence. Vřele doporučuji relax v krásné přírodě Valašska.

Titulek: Re: Rožnovská Bečva Vložil: Pepé Datum: 24.05.2012

Tak též doporučuji....trasu jezdím několikrát do měsíce a musím konstatovat,že je skvělá....

Titulek: Re: Rožnovská Bečva Vložil: Markét Datum: 10.06.2015

Zdravím. A je na trase Valmez- Rožnov pod Radhoštěm nějaké stoupání čí klesání? A pokud ano tak jaké. Děkuji

Titulek: Víden-Bratislava Vložil: Vlk Datum: 27.07.2011

Zkusili jste někdo trasu Viden Bratislava na bruslich? Jake to je prosim, poradte...

Titulek: Re: Víden-Bratislava Vložil: Peta Datum: 22.09.2011

Ahoj, chystame se tam uz od jara:-D Dam vedet, pokud nam to jeste v letosni sezone vyjde:-) P.

Titulek: stezky v praze Vložil: Viky Datum: 20.03.2012

dobrý den,

kdy budou doplněny informace týkající se inline stezek v Praze, popř. blízkého okolí??? copak v současné době nejsou v Praze žádné funkční stezky??? Jsou v Praze vůbec nějaké stezky delší než 5km s kvalitním povrchem? Poradí někdo? na doplnění informací čekám už hodně dlouho a stále se nic neděje... sezona začíná a tady stále žádné informace... KDE SE DÁ KVALITNĚ JEZDIT???

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek